Additional information
| UPC | 011356185181 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 18518 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:12" |
| Safety | 3 Position |
SAV 12BTCSS BA TH HB 22-250 SS
$1,402.08
1 in stock
| UPC | 011356185181 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 18518 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:12" |
| Safety | 3 Position |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication



Reviews
There are no reviews yet.