Additional information
| UPC | 747115463312 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | 3WRHS25RWR4B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7.5" |
| Safety | Two-Position |
WEATHERBY 307 HUSH 25RPM 22″ ADJ
$1,268.23
2 in stock
| UPC | 747115463312 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | 3WRHS25RWR4B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7.5" |
| Safety | Two-Position |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.