Additional information
| UPC | 747115460045 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | MFT01N375HR6B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Sights | Iron |
WEATHERBY MARK V FRONTIER 375H&H 24″
$4,698.00
Out of stock
| UPC | 747115460045 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | MFT01N375HR6B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Sights | Iron |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication


Reviews
There are no reviews yet.