Additional information
| UPC | 043125001972 |
|---|---|
| Manufacturer | Connecticut Valley Arms / CVA |
| Manufacturer Part Number | CR4059 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |
CVA CASCADE VRMT 6.5CM HIGHLANDER
$897.68
4 in stock
| UPC | 043125001972 |
|---|---|
| Manufacturer | Connecticut Valley Arms / CVA |
| Manufacturer Part Number | CR4059 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication



Reviews
There are no reviews yet.