Additional information
| UPC | 747115463381 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | MBT20N338WR6B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Thumb |
WTHBY MBT20N338WR6B MKV BACKCOUNTRY TI 2.0 338
$3,392.92
1 in stock
| UPC | 747115463381 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | MBT20N338WR6B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Thumb |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication



Reviews
There are no reviews yet.