Additional information
| UPC | 747115463305 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | 3WAST338WR6B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Two-Position |
WEATHERBY 307 ALPINE ST 338RPM 24″
$1,899.00
2 in stock
| UPC | 747115463305 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | 3WAST338WR6B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Two-Position |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.