Additional information
| UPC | 747115463206 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | 3WACT25RWR4B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7.5" |
| Safety | Two-Position |
WEATHERBY 307 ALPINE CT 25RPM 22″
$2,112.83
Out of stock
| UPC | 747115463206 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | 3WACT25RWR4B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7.5" |
| Safety | Two-Position |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication


Reviews
There are no reviews yet.