Additional information
| UPC | 856458004943 |
|---|---|
| Manufacturer | Nemo |
| Manufacturer Part Number | XO65CM-22B |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 20 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
NEMO XO65CM-22B XO STEEL 65CR 22 20R TNGSTN
$3,870.78
2 in stock
| UPC | 856458004943 |
|---|---|
| Manufacturer | Nemo |
| Manufacturer Part Number | XO65CM-22B |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 20 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.