Additional information
| UPC | 853418406953 |
|---|---|
| Manufacturer | Fierce Firearms |
| Manufacturer Part Number | FMTR300WIN20DG |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Two-Position |
FIERCE FIREARMS MTN REAPER 300WIN GREY 20″ #
$2,999.00
1 in stock
| UPC | 853418406953 |
|---|---|
| Manufacturer | Fierce Firearms |
| Manufacturer Part Number | FMTR300WIN20DG |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Two-Position |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication




Reviews
There are no reviews yet.