Additional information
| UPC | 852548002462 |
|---|---|
| Manufacturer | Daniel Defense |
| Manufacturer Part Number | 0707709173018 |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | |
| Color | Black |
| Length | 16" |
| Model | AR-15 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:7" |
16” GOVERNMENT MID-LENGTH 5.56 BARREL, 1-7 TWIST
$352.46
Out of stock
| UPC | 852548002462 |
|---|---|
| Manufacturer | Daniel Defense |
| Manufacturer Part Number | 0707709173018 |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | |
| Color | Black |
| Length | 16" |
| Model | AR-15 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:7" |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication
Reviews
There are no reviews yet.