Additional information
| UPC | 747115463657 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | MAM01N25RWR6B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7.5" |
| Safety | Two-Position |
WEATHERBY MARK V ACCUMARK 25RPM 24″
$2,084.10
1 in stock
| UPC | 747115463657 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | MAM01N25RWR6B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7.5" |
| Safety | Two-Position |
You must be logged in to post a review.
Prompt Communication
Trusted SSL Protection
Prompt Communication
Reviews
There are no reviews yet.